Egenin gizli cenneti olarak nitelendirilen geyikli bölgesinin zeytinlerinin doğal yollarla yere düşmeden teker teker toplanıp yine en doğal yollarla işlenip hiçbir kimyasal madde kullanmadan elde edilen zeytinlerdir.

Neden ilyada zeytin?
Yeni çağın mucize bitkisi olarak nitelendirilen ve kanser ilacı yapımında kullanılan zeytinin sayısız faydalarından yararlanmak için en doğal haliyle tüketilmesi gerekiyor.
Tıp otoriteleri insan sağlığı için bilinen birçok faydasının yanında halen keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda özelliği olduğunu belirtiyorlar.
İnsanları virüs bakteri ve mantarların neden olduğu bazı hastalıklardan koruyan zeytinin, kansere karşı koruyucu özelliğe sahip olduğu yapılan araştırmalardan sonra ortaya çıktı. Zeytinde kansere karşı etkili birçok maddenin yanı sıra A,D,E ve K vitaminleri bulunuyor. Sindirim bozuklukları safra kesesi hastalıkları ve safra kesesi taşında özellikle bağırsak kanseri ve kalp rahatsızlıklarındada zeytinin büyük yararları vardır. ilyada ailesi olarak şifa kaynağı zeytinin bu faydalarından tüketicilerimizi en azami şekilde yararlandırmak istiyoruz. Bunun içinde zeytinin dalından kopup üretim tesilerimize geldiği andan itibaren büyük bir özen ve çaba ile dalındaki doğallığını koruyarak kimyasalsız bir şekilde üretip tüketicilerimiz şifa kaynağı olarak sunuyoruz.